نتایج جستجو برای عبارت :

شرور و بلاها ، چرایی و وظیفه ما

BluRay,Despicable Me 3,Despicable Me 3 2017,x265 HEVC,بلوری,دانلود Despicable Me 3 2017 720p,دانلود انیمیشن Despicable Me 3,دانلود انیمیشن من شرور 3,دانلود انیمیشن من شرور 3 Despicable Me 3 2017,دانلود انیمیشن من شرور Despicable Me 2017,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Despicable Me 3,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون من نفرت انگیز,دانلود مستقیم انیمیشن Despicable Me 3 2017,دسپیکابل می,دوبله فارسی,دوبله گلوری انیمیشن من شرور 3,من شرور 3,
ادامه مطلب
تریلر یا همان پیشنمایش قسمت 19 از فصل 5 سریال فلش توسط شبکه The CW منتشر شد. همانطور که مورد انتظار بود آیریس، مادر نورا وقتی فهمید که بری آلن دخترش را به آینده برگردانده است سعی می کند که به آینده رفته و با نورا در مورد اشتباه پدرش صحبت کند.
ادامه مطلب
بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمد لله الرّبّ العالمین که چون مهلت هدیه عطا می فرمایید پس از هدیه عطا فرموده شدن وقت، فراغت از کارها، بلاها و ابتلاها، رهایی از رنجها دردها بلاها فشارها سختی ها بحران ها کارهای بغرنج و کارهای طاقت فرسا، بهره مندی از ایمنی امنیت سلامتی آرامش آسایش، در پناه حفاظت خدا بودن، بهره مندی از تسهیل در کارها و معافیت های بی کران، تا در راه خدمت به خوبی ها و استراحت صرف شود و دریغا که خیلی اوقات به هوس رانی و بندگی نفس صرف م
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
ای شیعه ما خداوند ما و شما را به رحمت خود از خطرها، بلاها، بدی‌ها و ناملایمات حفظ کند، که او ولی رحمت است و بر آنچه که بخواهد توانا است، و او ولی و حافظ ما و شما است.
توقیع به مردم قم-ابن ابی غانم قزوینی- الاحتجاج/ ج2/ ص7-466
به گفته سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ:

طی رصد پلیس امنیت فاتب در فضای مجازی موفق شدیم یکی از اراذل و اوباش پایتخت که در فضای مجازی با سلاح گرم قدرت نمایی می‌کرد را دستگیر کنیم. تخریب اموال شهرواندان، شرارت، نزاع دسته جمعی، قدرت نمایی و زورگیری از عمده شرارت‌های این متهم است و وی دو پرونده مفتوح در شرق تهران دارد که تخریب ۵ دستگاه خودرو و درگیری با شهروندان مضمون این دو پرونده است.

من بنده عبد تو هستم 
ولی خوب بعد دوتا بچه داشتن بچه سوم سخته از پسش بر نمیام مجبورم سقط کنم.
ولی نذر میکنم به گربه ها بیشتر کمک کنم بتونن تو حیاط خونه ما بچه دار بشن.از وقتی اون گربه رفت منم از رفتنش خوشحال شدم زندگی این شکلی شد راستش ما زیاد با طبیعت خوب نبودیم که این بلاها داره سرمون میاد .
دانلود فیلم سینمایی افزونگر شرور Maleficent: Mistress of Evil 2019

نام فیلم : افسون‌گر شرور: سردسته اهریمنان ، Maleficent: Mistress of Evil 2019
ژانر : ماجراجویی، خانوادگی، فانتزی
انتشار : ۲۰۱۹
زبان : انگلیسی
مدت : ۱۱۸ دقیقه
زیرنویس فارسی : دارد
کیفیت : بلوری BluRay
حجم : ۲٫۳ گیگابایت + ۱٫۱ گیگابایت + ۶۰۹ مگابایت
بازیگران : یواخیم رانینگ
کارگردان : آنجلینا جولی، ال فانینگ، هریس دیکینسون، میشل فایفر، سم رایلی، چویتل اجیوفور، اد اسکرین و رابرت لیندسی
ا
خدایا این روزها سردم است، تک و تنها میان بلاها مانده ام‌.
اشک هایم بر گونه ام می غلتند و دستی جلوی راهشان را نمیگیرد‌.
دستانم تهی ست و دلم پر.... 
پاهایم رمق ندارند و وزنم بر آن ها سنگینی می کند.
چشمانم از انتظار و امید خالیست و لبم از ورد و دعا...
بیا پایین خدای من، در آغوشم بگیر که آغوشت مرهم تمام این هاست.
یکی از قدیمی ترین مسائل در عالم ، مساله شرور است.
این بحث را بطور کلی می توان به دو بخش تقسیم کرد: 1.بخش نظری 2.بخش عملییک گرایش که به دهریین نسبت می دهند یا به زبان امروز متریالیسم است : لازمه این عالم همین است تا بوده این عالم همین بوده و هست. (تا بوده چنان بوده تا هست چنین هست)از دوران های باستان کسانی قائل به ثنویت شدند . گفتند این عالم دو تا مبداء دارد یکی مبدا خیر است و دیگری مبدا شر است.آن یکی ذاتش اقتضا خیر می کند مبدا همه خیرات عالم است و دیگ
حضرت صادق ع فرمود گناهانیکه نعمت ها دگر گون سازند تجاوز بدیگران است وگناهانیانیکه پشبمانی   ببار. اورند کشتن وادمکشی است  ان گناهانی که بلاها نازل کند ستم است و انها که پرده.را بدرند شرابخواریست و انهاکه روزی را نگهدارند  و در نتیجه کم شود زنا است و انها هکه در نابودی  شتاب کند. قطع رحم است  وانهاکه. وعا را  بر گردانند و فضا را تیره وتارکندنا فرمانی ک ازردن پدر ومادر است
اسطوره.
اسطوره نام یک بازی ایرانیست که باید در آن با حل پازل ها
به جنگ دیوها و هیولاهای شرور بروید و با نابودی آنها شاهزاده خانم رو از
دست جادوگر سیاه نجات دهید. این بازی ساخت استودیوی بازی سازی میو گیمز می
باشد که در کارنامه خود بازی های دیگری مانند فرماندهان، هزار سنگر و... رو
هم دارد.
گیم پلی بازی بسیار ساده طراحی شده و در همان لحظات ابتدایی میتونید اون رو یاد بگیرید و شروع به بازی کردن کنید. در بازی اسطوره برای حل پازل ها با ۵ رنگ روبرو هس
حصرت صادق ع فرمود کناهایکه نعمت ها را دگرکون سازند تجاوز ب.دیگران است وگناهیکه پشیمانی ببار اورند کشتن و ادمکشی است وان گناهانی که که بلاها نازل کند ستم است و انخاکه پرده  را بذرند شرابخواریست وانها که روزی را نگخهدارند در نتیجه کم شودزنا است ه در نابودی شتاب کنند قطع رحم است و انها که دعا را بر گردانند فضارا تیره وتارکنند نا فرمانی و ازردن پدر ومادر است
 حضرت صادق ع فرمود گناهاییکه نعمت ها دگرگون  سازند تجاوز بدیگران و گناهیکه پشیمانی  ببار اورند کشتن و ادمکشی است وان گناهاییکه بلاها نازل کند ستم است و انهاکه پرده بدرند شرابخواریست  انهاکه روزی را نگهدارند و در نتیجه کم شود زنا است وانها که نابودی شتاب کنند قطع رحم است وانها که دعا را بر گردانند و فضارا تیره وتار کند نافرمانی و ارزدن پدر ومادر است 
پارت دوم
نویسنده:ng
داستان
پارت دوممرینت و الیا از کلاس بیرون میرن و شروع به قدم زدن می کنند -هی مرینت... ادرین داره میاد سمت ما ادرین با لبخند نزدیک مرینت میشه -سلام مرینت-ادرین! اتفاقی افتاده؟ادرین ادامه میده :مرینت تو همیشه به عنوان یه دوست راهنمایی های خیلی خوبی بمن  میدی .قزیه مربوط به کاگامیه (خسته نباشید)پیشنهاد قبلی تو یعنی رفتن به پیست پاتیناژ پیشنهاد خیلی خیلی بود ولی من دوباره از تو راهنمایی میخوام...الیا صحبت ادرین رو قطع میکنه: به
من زیستنم قصه ی مردم شده است 
یک تو، وسط زندگیم گم شده است
  اوضاع خراب است،مراعات کنید 
ته مانده ی آب است،مراعات کنید 
از خاطره ها شکر گزارم، بروید 
مالِ خودتان دار و ندارم، بروید 
لیلی تو ندیدی که چه با من کردند
  مردم چه بلاها به سرم آوردند
  من از به جهان آمدنم دلگیرم
  آماده کنید جوخه را، می میرم

#علیرضا_آذر
روباه با تمام زیرکی اش به دام افتاد 

مرادی روباه بالاخره ازطریق فضای مجازی شناسایی و دستگیر شد
به گزارش ایسنا، در ساعت 98/3/22  سال جاری گشت 253 مهرشهر کرج اتفاقی به خودروی ۴۰۵ نوک مدادی  که به طور آهسته از روبرو خودروی گشت رد شد که  سرنشینان آن به محض مشاهده گشت 
بلافاصله متواری شدن و سپس پس از یک ساعت  تعقیب و گریز ماموران ناگهان با خودروی که در حال تعقیب آن بودن مواجه شدن که به طور 
فجیع با کانال آب خیابان  کیانمهر مهرشهر کرج برخورد کرده و  چ
از جام بلاهایی که خدا به تو می نوشانه نهایت لذت رو ببر!!
همین امتحان های سخت و پشت سر هم، امید هست که عاقبت به خیری رو به دنبال داشته باشه .. 
نگران نشو 
جزع و فزع نکن
این جام بلاها رو سر بکش
نگاهت که عوض بشه، اون جوری بشه که خدا می خواد
عاشق خدا میشی ..
زندگی عرصه زنده شدن حق
و از بین رفتن باطله
این زایش و نیست شدن
همیشه همراه دردها، ابهام ها، فشارها، تنهایی ها وووو میشه
اینجا تو لازمه یاد بگیری 
هم مراقب خودت باشی و هم زیاد بشی 
مقتول: طلبه همدانی،علت : نفرت و نژاد پرستی!
قاتل: آذری جهرمی وزیر ارتباطات!
خبر خیلی کوتاه بود،یک عدد طلبه همدانی،در هنگام
خروج از مدرسه علمیه،توسط شرور در شرف شهرت، در فضای مجازی،با اسلحه کلاشینکف به
قتل رسید..!
خبر کوتاه تر،پسری با سفر به شهرستان و ملاقات
با دوست دختر خود،او را به باد کتک و فحاشی گرفته و فیلم آنرا بصورت زنده پخش
نمود..!
خبر خیلی کوتاه تر! ملت همیشه آنلاین،بلافاصله
بعد از پخش دو خبر بالا،ضمن فالو کردن شرور های آنلاین،آنها را
 این سؤال که «چرا شر و درد و رنج وجود دارد ؟» یعنی علت غایی شر چیست و برای چه آن را ایجاد کرده اند؟به عبارت دیگر، چه سودی در درد و رنج برای مبتلای به درد و رنج وجود دارد؟ در واقع سؤال کننده می گوید: مصلحت درد و رنج را تعیین کنید.عقل به این سؤال جوابی ندارد، اما  نقل نکاتی را گفته است.
ادامه مطلب
به این فکر می‌کردم که آدم زنده باشد و بدنش شروع کند به تجزیه شدن. نمی‌دانم بعد از مرگ چه اتفاقی برای بدن می‌افتد. می‌گندد و کرم می‌زند و چه و چه. فکر می‌کردم که آدم زنده باشد و عین‌ به عین یک همچین چیزی را ببیند. هر روز و هر ساعت، شاهدِ روندِ تلاشی تنش باشد. هر روز زشت‌تر شود. و ببیند که زشت‌تر می‌شود.
چیزِ غریبی نیست البته. در قصه‌ها آمده که با ایّوب یک چنین معامله‌ای شد. و تازه ایّوب کارِ خطایی هم نکرده بود.
اگر شما این نوشته را می‌خوانید،
«بسم الله الرحمن الرحیماللهمّ لا تؤاخِذْنی فیهِ بالعَثراتِ و اقِلْنی فیهِ من الخَطایا و الهَفَواتِ و لا تَجْعَلْنی فیه غَرَضاً للبلایا و الآفاتِ بِعِزّتِکَ یا عزّ المسْلمین.خدایا مرا در ایـن روز به خاطر لغزش‌ها مؤاخذه نکن و از من  از خطاها و بیهودگی‌ها درگذر و مرا نشان تیر بلاها و آفات قرار نده؛ ای عزت‌دهنده مسلمانان.»

مشاهده ویدیو
دراین روزها خیلی ها بخاطر این بلاها نیازبه کسی دارد که به آرامش برسند این جمله را از وبلاگ دیدم گذاشتم امید است کمی حالمان بهترشود 
ﺑﺰﺭ می ﻔﺖ : 
 ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﻮﻳﺪ .ﺮﺳﻴﺪﻡ : ﻪ ﺟﻮﺭی ؟
ﻔﺖ : ﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻳﻪ ﻧﻔﺮ ﻣﻴﺸﻲ ؟
ﻔﺘﻢ : ﻭﻗﺘﻲ ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺣﺮﻑ ﻣﻲ ﺯﻧﻢ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻴﺮﻡ ﻭ ﻣﻴﺎﻡ .
ﻔﺖ : ﺁﻓﺮﻳﻦ .ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻥ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻛﻦ !...
پس هیچ وقت نگران و ناراحت چیزی نباش
ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ
دراین روزها خیلی ها بخاطر این بلاها نیازبه کسی دارد که به آرامش برسند این جمله را از وبلاگی دیدم گذاشتم امید است کمی حالمان بهترشود 
ﺑﺰﺭ می ﻔﺖ : 
 ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﻮﻳﺪ .ﺮﺳﻴﺪﻡ : ﻪ ﺟﻮﺭی ؟
ﻔﺖ : ﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻳﻪ ﻧﻔﺮ ﻣﻴﺸﻲ ؟
ﻔﺘﻢ : ﻭﻗﺘﻲ ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺣﺮﻑ ﻣﻲ ﺯﻧﻢ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻴﺮﻡ ﻭ ﻣﻴﺎﻡ .
ﻔﺖ : ﺁﻓﺮﻳﻦ .ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻥ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻛﻦ !...
پس هیچ وقت نگران و ناراحت چیزی نباش
ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ
راه رهایی از گرفتاری و بلاها:
در کنار امور مادی و اقدامات پزشکی خوب است برای رفع بلا به درگاه خدا تضرع کنیم تا به عنایت خدا مشکلات برطرف شود.
فَلَوْلَا إِذْ جَآءَهُم بَأْسُنَا تَضَرَّعُواْ وَلَکِن قَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَزَیَّنَ لَهُمُ الشَّیْطَنُ مَا کَانُواْ یَعْمَلُونَ‏.سوره انعام - آیه ۴۳

پس چرا هنگامى که ناگوارى‏ هاى ما به آنان رسید، توبه و زارى نکردند؟ آرى (حقیقت آن است که) دل‏ هاى آنان سنگ و سخت شده و شیطان کارهایى را که مى‏ کردند،
مردی خانه بزرگی خرید. مدتی نگذشت خانه اش آتش گرفت و سوخت. رفت و خانه دیگری با قرض و زحمت خرید. بعد از مدتی سیلی در شهر برخاست و تمام سیلاب شهر به خانه او ریخت و خانه‌اش فرو ریخت.شیخ را ترس برداشت و سراغ عارف شهر رفت و راز این همه بدبیاری و مصیبت را‌ سوال کرد.ابو سعید ابوالخیر گفت: خودت می‌دانی که اگر این همه مصیبت را آزمایش الهی بدانیم، از توان تو خارج است و در ثانی آزمایش مخصوص بندگان نیک اوست. شیخ گفت: تمام این بلاها به خاطر یک لحظه آرزوی بدی ا
براساس شایعاتی که به تازگی منتشر شده، دنزل واشینگتن قرار است در سری «مردان ایکس» نقش یک شخصیت شرور را ایفا کند. برای دانلود سری مردان ایکس می توانید به بخش دانلود فیلم سینمایی بروید. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
امروز را مرخصی گرفتم که خونه تکونی را جلو ببرم. تا ساعت ۱۲ خوب پیش رفتم ولی کاش قلم پام میشکست و نمیرفتم سمت ظروف قدیمی!!!! نمیدونم چطور شد ولی ۱۱- ۱۲ کاسه و یک بشقاب چینی پودر شد!!! خیلی شوکه شدیم.. من و میم خیلی ناراحت شدیم. عذاب وجدان داره نابودم میکنه..کاش مادربزرگ از این کاسه ها داشته باشه و بهمون میداد

عملا سر شدم و قورمه سبزی خوشمزه به دلم ننشست

قضا بلا بوده ولی یادگاری بود و کاش وسیله خودم جاش آسیب میدید!!!
خدایا شکرت. الهی ضرر به جون نیاد.
#تلنگرانه
✌️ #بی‌نظیر

مرحوم حاج اسماعیل #دولابی درباره #انتظار واقعی فرج، داستانی #لطیف و #آموزنده نقل کرده: 

« پدری چهار تا بچه را گذاشت توی اتاق و گفت این جا را مرتب کنید تا من برگردم. 
خودش هم رفت پشت پرده. 
از آن جا نگاه می‌کرد می‌دید کی چه کار می‌کند، 
می‌نوشت توی یک کاغذی که بعد #حساب و کتاب کند...

یکی از بچه‌ها که #گیج بود، 
حرف پدر یادش رفت. 
سرش گرم شد به بازی. 
یادش رفت که آقاش گفته خانه را مرتب کنید..

یکی از بچه‌ها که #شرور بود ش
چه بلاها که نیامد به سرم، خوب ببین...
چه کس گفته سکوت، علت راضی شدن است؟
سیلی محکم غم ، لال شدن داشت ،✨همین✨
✨✨✨
سونیا_پوردولتی
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
بوسیله گزارش خبرگزاری مهربانی به نقل از نماینده بوشهر، سپهبد خلیل واعظی پیش روی داشت: درون پی اطلاع پاسبان مبنی به خشکی امدن اینکه شرور سابقه داری بوسیله معروفیت «ح. م» پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه، شاکیان و خطا دیدگان قبلی خویشتن را مورد آزار و زحمت استراحت می‌دهد، دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت. وی پیش روی کرد: پس از چندین روز اقدام اطلاعاتی و عملیاتی توسط افسران زنهار عمومی شهرستان دشتستان مخفیگاه وی داخل یکی از روستاهای
سؤال: مگر خداوند به تشکر ما نیاز دارد؟
جواب:
هرگز! قدردانی از یک لطف، ارزشی برای ماست و نشانه انصاف ماست نه اینکه نشان نیاز خدا به نماز ما باشد. اگر معلمی به شاگردش گفت: از زحمات من قدردانی کنید و خوب درس بخوانید، شاگرد نباید خیال کند که خوب درس خواندن او و قدردانی، مورد نیاز معلم است، بلکه کمال شاگرد را می‌رساند(و منفعتش برای خود اوست نه معلم)

سؤال: اگر بناست از نعمتهای الهی تشکر کنیم، چرا حتماً نماز بخوانیم؟
جواب:
وقتی اصل لزوم تشکر را قبول
درخواستی از سارا بیات
نام فارسی : قهرمانان شرور نیستند (را.وان
سال تولید : ۲۰۱۱
محصول کشور :هند
ژانر : اکشن | ماجراجویی | علمی تخیلی
کیفیت : BluRay 1080p – ۷۲۰p
کارگردان :Anubhav Sinha
ستارگان :Shah Rukh Khan, Kareena Kapoor, Arjun Rampal
خلاصه فیلم  :«شکار سابرمانیام» که اصالتا هندی است به همراه همسر و پسرش زندگی معمولی ای دارند. او در شرکتی مشغول به کار است که به زودی یک بازی کامپیوتری بی نقص و بزرگ را وارد بازار خواهد کرد. شکار قصد دارد در این بازی کامپیوتری یک ابر قهرمان بسا
ثور راگناروک ، فیلمی اکشن و فانتزی به کارگردانی تایکا وایتیتی هست. اتفاقات فیلم پس از حوادث فیلم انتقام‌جویان عصر اولتران جریان دارد. ثور مجبور است تا در یک نبرد گلادیاتوری با هالک ، مردمش را از ظلم شخصیت شرور این قسمت هلا نجات دهد. اما…
ادامه مطلب
تا حالا به این فکر کردید که چی می شد اگه ارباب شرارت به ارباب نیکی تغییر اسم می داد.
کلا همه چی بهم می ریخت.
از اونجایی که ما میدونیم ارباب شرارت می تونه هر کسی رو شرور کنه و تحت کنترل بگیره پس اگه ارباب نیکی بشه هم می تونه این کارو بکنه ولی قدرت لیدی باک دیگه بی استفاده می شه.
بیاین یه نگاهی به قدرتای ارباب شرارت و لیدی باگ بندازیم.
لیدی باگ:قدرت خنسی کردن شرارت اکوما ها و گردونه ی خوشانسی.
ارباب شرارت:قدرت کنترل ذهن(چه در جهت خوب جه در جهت بد)
ح

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادندواندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادندچه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبیآن شب قدر که این تازه براتم دادندقدر این سحر ها را بدانیدیک فضای معنوی و یک سفره معنوی پهن شده تا برای آخرت ذخیره کنیمدر این ماه شیطان در غل و زنجیر استماه مبارک رمضانالذی انزلت فیه القرآن هدی للناس و بینات من الهدی و الفرقانالتماس دعا داریم در این سحرهای نورانی برای شفاء مریض ها . رفع بلاها و بیماری ها و آمرزش اموات.و گشایش امور.دوش مرغی به صبح م
بنام خالق هستی
چرا باید رنج بکشیم؟ (دلیل سوم)
برای اینکه تاحدی بفهمیم «جهنم چه خبر است!» و از آن دوری کنیم
#چگونه_آسوده‌تر_زندگی_کنیم؟ج9
اگر جهنم را بفهمی؛ دیگر نیاز نیست با رنج و مشکلات به تو بفهمانند!
چرا مشکلات مؤمنین در دنیا بیشتر از دیگران است؟ راه کم‌شدن این مشکلات چیست؟
استغفار، غم را از بین می‌برد، بلاها را کم می‌کند و آرامش می‌آورد
گاهی رنج برای این است که خراب و فاسد نشویم، گاهی برای این است که خرابی‌های وجودمان درست شود
ضربتی که بر سر مبارک حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) در شب نوزدهم ماه رمضان سال چهلم هجرت وارد شد، ضربتی بود بر اسطوره عدالت و حرّیت، ضربتی دردناک بر پیکره اسلام و انسانیت، که تاریخ بشریت را داغدار و سرنوشت اسلام را دگرگون نمود. پایان زندگی این عالم و پیشوای مسلمانان، آغاز فتنه ها و غوغای بلاها گشت.برای آشتایی بیشتر با
فلسفه بلا ها و مصیبت ها ببینیم خداوند در سوره مبارکه بقره ایات 155 و 156 و 157 چه می فرمایند155وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْء مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْص مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصّابِرینَ 156الَّذینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصیبَةٌ قالُوا إِنّا لِلّهِ وَ إِنّا إِلَیْهِ راجِعُونَ 157أُولئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَواتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَ رَحْمَةٌ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ ترجمه: 155 ـ قطعاً همه شما را با چ
چهارشنبه سوری یکی از جشن های ایرانی است که در شب آخرین چهارشنبهٔ سال (سه
شنبه شب) برگزار می شود.در شاهنامهٔ فردوسی اشاره هایی درباره بزم
چهارشنبه ای در نزدیکی نوروز وجود دارد که نشان دهندهٔ کهن بودن این جشن
است. مراسم سنّتی مربوط به این جشن ملی، از دیرباز در فرهنگ سنتی مردمان
ایران زنده نگاه داشته شده است.واژهٔ «چهارشنبه سوری» از دو واژه
چهارشنبه که نام یکی از روزهای هفته است و سوری که به معنی سرخ است ساخته
شده است. مردم زمان غروب آفتاب آت
یکی از تکالیف بندگان نسبت به امام عصر (عج)، استمداد و استغاثه به آن حضرت در هنگام شدائد و بلاها و امراض و روی آوردن شبهات و فتنه از اطراف و جوانب و ندیدن راه چاره است و اینکه از ایشان بخواهیم تا بلا را دفع و غم و اندوه را رفع نماید. خود آن حضرت در توقیعی که برای شیخ مفید فرستادند، مرقوم فرمودند:«علم ما به خبرهای شما محیط است و هیچ چیز از اخبار شما و بلایی که به شما می رسد از ما پوشیده نیست («منتهی الآمال»، باب 14، فصل 6، تکلیف 8)».از جمله استغاثه ای ک
بسم الله 
امروز رفته بودم پارک بانوان ورزش کنم. دو سه تا خانوم نزدیک به من ایستاده بودن و صحبت میکردن. مکالمه شون برام جالب بود:
- کرونا هم که وارد ایران شده 
+ عه؟ کی گفته ؟ 
- وارد شده . تلویزیون نشون داد 
+ من ندیدم . واقعا تلویزیون گفت؟ 
-تلویزیون که چیزی نشون نمیده بابا ( من : :| . جمله قبلیِ گوینده : | ) 
+ حالا کدوم شهر اومده؟ 
- نمیدونم کجا بود فقط میدونم اومده
+ هیچ کاری هم نمیکنن اینا. باید پیشگیری کنیم. میگن ده دیقه (:| ) باید دستتو بشوری هر دفعه

دقّت کردید چقدر پوست کلفت شدیم؟ چندسالی هست که با پیشرفت تکنولوژی، ذهن ما هم پر شده از اتفاقات مختلفی که نه تو شهر خودمون، نه تو کشور خودمون، نه تو کره ی خودمون حتّی از سیاره های دیگه هم می شنویم. همین اوّل کاری از خودمون بپرسیم، چقدر از این اطلاعاتی که هرروز به گوش ما می رسه، به درد بخور هست؟ بخوایم در مورد مبحث بدردبخوری صحبت کنیم، اثر مطلب از بین می ره چون صحبت یه چیز دیگس!
چقدر شنیدی از سر بریدن ها، زنده زنده گور کردن ها، آتیش زدن ها، منفجر
در مرحله اول، هک کردن قبلا بطور کلی برای فاش کردن اطلاعات در مورد سیستم ها و فناوری اطلاعات استفاده می شد. در سالهای اخیر، به لطف افراد شرور، هک کردن مفهوم تاریکی را به خود گرفته است. در مقابل، بسیاری از شرکت ها از هکرها برای آزمایش نقاط قوت و ضعف سیستم های خود استفاده می کنند. این هکرها می دانند چه موقع متوقف شوند و با اعتماد مثبتی که ایجاد می کنند حقوق زیادی را نیز دریافت می نمایند. اگر شما آماده اید که وارد این هنر شوید، این مقاله چندین نکت
آنچه در کتاب قدرت روحی می خوانید:♦️قدرت روحی چیست؟♦️آیا مرتاض هندی دارای قدرت روحی است؟♦️داستان بزرگانی که قدرت روحی داشته اند؟♦️در برخورد با مشکلات و گرفتاریهای زندگی چگونه عمل کنیم؟♦️اهمیت پذیرش مشکلات ♦️روشهای صبر کردن♦️اهمیت نوشتن در حل مشکلات♦️اهمیت فوق العاده آگاهی از حکمت بلاء در رسیدن به آرامش و قدرت روحی♦️و.....وچندین مطلب کاربردی مهم همراه با داستانهای واقعی زیبا و کار بردی
تعداد صفحات کتاب:232صفحهـــــــــــــــــ
مادر بزرگ سلام رساند و گفت متاسف است کتاب فردریک بکمن نویسنده سوئدیه داستان درمورد السای هفت ساله و مادربزرگ هفتاد و هفت سالشه که با همه هفت ساله ها و هفتاد و هفت ساله های دنیا تفاوت دارن قلم روان بکمن که با خلاقیتش ترکیب شده و فضای فانتزی خاصی رو بودجود آورده واقعا آدم رو سر ذوق میاره 
و مفاهیم دنیای واقعی مثل عشق مرگ زندگی تخیل به شکل واقعا! خلاقانه ای رو صفحه ی کاغذ آورده شده 
مهم نیست چند سالتونه اگه قصه های فانتزی رو دوست دارین و دنبال مف
بسم الله

دعای روز چهاردهم
اَللّهُمَّ لا تُؤاخِذْنى فیهِ بِالْعَثَراتِ وَاَقِلْنى فیهِ مِنَ الْخَطایا وَالْهَفَواتِ وَلا تَجْعَلْنى فیهِ غَرَضاً لِلْبَلایا وَالاْفاتِبِعِزَّتِکَ یا عِزَّ الْمُسْلِمینَ خدایا مگیر مرا در این ماه به لغزشها و بازم دار در آن از خطاها و لغزشها و قرارم مده در این روز هدف بلاها و آفات به عزتت اى عزت بخش مسلمانان
ادامه مطلب
یکی از تکالیف بندگان نسبت به امام عصر (عج)، استمداد و استغاثه به آن حضرت در هنگام شدائد و بلاها و امراض و روی آوردن شبهات و فتنه از اطراف و جوانب و ندیدن راه چاره است و اینکه از ایشان بخواهیم تا بلا را دفع و غم و اندوه را رفع نماید. خود آن حضرت در توقیعی که برای شیخ مفید فرستادند، مرقوم فرمودند:«علم ما به خبرهای شما محیط است و هیچ چیز از اخبار شما و بلایی که به شما می رسد از ما پوشیده نیست («منتهی الآمال»، باب 14، فصل 6، تکلیف 8)».از جمله استغاثه ای ک
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
دوستان عزیزم توجه کنید
اگر در هنگام شادی ها و هنگام مشکلات
اگر هنگام نزول نعمت ها و هنگام نزول بلاها
اگر هنگامی که خداوند به شما توفیق دعا و مناجات عنایت فرموده‌اند
به یاد مولایمان حضرت اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف نبودی و برای ظهور و عافیت و سلامتی ایشان دعا نکردی 
نگو من محب  اما زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هستم 
اگر در هنگامی که نعمت تمام است و به قول خودمانی اوض
این روزها به مرگ فکر می کنم ، دیروز توی واتساپ دو تا عکس از خودم وقتی که خواب بودم برام اومد ظاهرا دوستم زودتر از من بیدار شده بود و ازم توی خواب عکس گرفته بود بعد وقتی که به مرخصی رفت عکس ها رو برام فرستاد !
تو نظر خودم شکل یه جنازه بودم ، لحظه ای حس عجیبی بهم دست داد و مثل لحظاتی که اتفاقاتی میفته و بهم تلنگری زده می شه این بار هم تلنگری زده شد و من رو به یاد مرگ انداخت .
اما این بار این تلنگر دوام بیشتری داره و چند روزی هست خیلی به مرگ فکر می کنم د
بنام خالق عشق
دعای روز چهاردهم
اَللّهُمَّ لا تُؤاخِذْنى فیهِ بِالْعَثَراتِ وَاَقِلْنى فیهِ مِنَ الْخَطایا وَالْهَفَواتِ وَلا تَجْعَلْنى فیهِ غَرَضاً لِلْبَلایا وَالاْفاتِبِعِزَّتِکَ یا عِزَّ الْمُسْلِمینَ خدایا مگیر مرا در این ماه به لغزشها و بازم دار در آن از خطاها و لغزشها و قرارم مده در این روز هدف بلاها و آفات به عزتت اى عزت بخش مسلمانان
مجموعه لاکپشت‌های نینجا (2014-1984) یک سری انیمیشن مهیج است که در آن‌ها ضدقهرمان موجودی بسیار قدرتمند و شکست‌ناپذیر است و نینجاها هم حافظین عدالت هستند که با این موجودات شرور مبارزه می‌کنند. این مجموعه به خوبی توانست روش رزمیِ نینجوتسو را بر سر زبان‌ها بیندازد و نینجاهای ژاپنی را در هیبت لاکپشت‌های جهش‌یافته، از فاضلاب‌های نیویورک بیرون بیاورد. جالب است که انیمیشن نینجای شطرنجی (2018)، هیچگونه شباهتی به این نسخه‌های معروف ندارد و نینجایی
راستش این اواخرِ تهران بودنم، آنقدر اتفاقات عجیب و درهمی برایم افتاد که با میل و رغبت سوار اتوبوس شدم و به اصفهان برگشتم. اتوبوسی که می‌دانستم آخرین بار است که من دانشجوی آن هستم و مِن بعد اگر سوارش شوم مسافرم. یک مسافر واقعی. بعدتر هم هر وقت به تهران فکر می‌کردم حفره‌ای درونم بود که از دلتنگی نبود. حفره‌ای که چیز در آن غل‌غل می‌کرد و مرا از دوست داشتن و حس نزدیک شدن دوباره به آن شهر، دور می‌کرد. اما چند روز است که دل تنگ شده‌ام. دل تنگ پرسه
وای فای" این بلاها را به سرتان می آورد
وای‌فای می‌تواند اثرات منفی مختلفی را بر سلامت مغز بر جای بگذارد که این موضوع در مورد کودکان بیشتر اهمیت دارد. سردرد، خستگی، اختلالات خواب، مشکلات گوارشی، اختلال در عملکرد مغز و حافظه، استرس و حتی افسردگی را به وای فای و اشعه‌های آن نسبت می‌دهند. پس بعضی از خطرات را جدی بگیرید و خودتان را از صبح تا شب به اینترنت بی‌سیم وای فای وابسته نکنید.
استفاده از وای فای موجب ناباروری در زنان ومردان می شود:

ادامه

ناراحتی های شیطان درباره صدقه

روزی حضرت رسول اکرم (ع) از شیطان پرسیدند : ای ملعون ! چرا مانع از صدقه دادن می شوی ؟
عرض کرد : ای رسول خدا اگر اره ای بر سرم گذارند و مانند درخت اره ام کنند  برایم راحتر است از تحمل صدقه دادن اشخاص. حضرت فرمود: چرا از صدقه دادن مردم ناراحتی ؟ شیطان گفت : در صدقه پنج خصلت است:۱. مال را زیاد می کند.۲. مریضان را شفا می دهد.۳. بلاها را دفع می کند.۴. صدقه دهندگان به سرعت از پل صراط عبور می کنند.۵. بدون حساب وارد بهشت می شون
تو خیلی وقته منو تنها گذاشتی 
همون موقع ها که ترسیدم احساس تنهایی کردم حرص خوردم بهانه گرفتم هزار تا انگ بهم نسبت دادی رفته بودی 
دوس داری بهت کاری نداشته باشم گیر ندم عصبی ت نکنم تو شرایط حال حاضر با این روحِ مریض فقط میتونم برم تو غارم و تنها به سرنوشتِ خراب شده م فکر کنم هی بغض کنم هی خودمو بغل کنم تا بتونم روی پای خودم وایسم تا دوباره خوب بشم ولی اینبار سرپایی که به هیچ عشقی اعتقاد نداره. 

وقتی بیرونِ غار بهت پناه میارم اینجوری تیکه پاره
یک بازی نقش آفرینی جذاب و سرگرم کننده برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط دست اندرکاران Miniclip.com منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. داستان بازی از این قرار است که در آن یک جادوگر شرور هیولاهایی را روانه سرزمین آوانتیا (Avantia) کرده است. این هیولاها در این سرزمین مدام دست به خرابکاری زده و در حال نابود کردن نقاط مختلف آن هستند. فقط یک قهرمان شجاع میتواند به این وضعیت خاتمه داده و آوانتیا را نجات دهد و این قهرمان کسی نیست جز شما!
ادا
✅بین دو فرقه از مسلمانان جنگ می‌اندازند، تا بر هر دو غلبه کنند!
✍آیت‌الله بهجت (ره) :
دشمنان اسلام درگیری بین اهل اسلام را غنیمت می‌شمارند، جنگ بین اخَوین [راه] می‌اندازند تا بر هر دو غالب شوند؛ بین شیعه و سنی جنگ می‌اندازند، تا بر هر دو غلبه کنند! بعضی را معذور نمی‌دانیم که عالماً و عامداً علیه دین و متدینان اقدام می‌کنند، به خدا پناه می‌بریم از شُرُورِ أَنْفُسِنا وَ شُرُورِ الناس (شر خودمان و شرور مردم) و [به خدا پناه می‌بریم] از امحا و

فیلم Joker در الهام‌برداری درست از منابعِ الهامِ بزرگش، تنبل ظاهر می‌شود و در ارائه‌ی فیلمی نامرسوم و غافلگیرکننده با محوریت دلقکِ جرم و جنایت شکست می‌خورد. همراه نقد زومجی باشید.
در این مقاله نگاهی کامل به فیلم جوکر داریم. بررسی میکنیم که چرا آرتور از یک فرد بی آزار تبدیل به یک شخصیت متفاوت می شود. کدوم قسمت های زندگی آرتور باعث شکل گیری این ماجرای عظیم می شود و در نهایت نگاهی عمیق تر به صحبت های آرتور در برنامه تلویزیونی داریم صحبت هایی ک

فیلم Joker در الهام‌برداری درست از منابعِ الهامِ بزرگش، تنبل ظاهر می‌شود و در ارائه‌ی فیلمی نامرسوم و غافلگیرکننده با محوریت دلقکِ جرم و جنایت شکست می‌خورد. همراه نقد زومجی باشید.
در این مقاله نگاهی کامل به فیلم جوکر داریم. بررسی میکنیم که چرا آرتور از یک فرد بی آزار تبدیل به یک شخصیت متفاوت می شود. کدوم قسمت های زندگی آرتور باعث شکل گیری این ماجرای عظیم می شود و در نهایت نگاهی عمیق تر به صحبت های آرتور در برنامه تلویزیونی داریم صحبت هایی ک
کنکور را می بینم  که با فاصله ی دو سال ایستاده است
با آن لبخند اعصاب خوردکن
و با غرور
با نگاه بی شرم و شرور
و سری که پر از سوداست
و پر از آرزو
آرزوی خانه نشین کردن نوجوانانی که آینده سازان کشورند
آرزوی تک بعدی کردنشان
آرزوی وفق دادنشان با جزوه نویسی، حفظ کردن نکته های تستی و فرمول های طولانی و عجیب و غریبه جای فهمیدن مطلب درسی با عشق و علاقه، حفظ کردن به جای درک کردن، خواندن نه برای فهمیدن و فقط و فقط برای کنکور
فقط برای کنکور
کنکور ایستاده و خو

گرگ بالان دیده
آیا می‌دانستید که تقریباهمه ی فارسی زبانان، حتی بزرگانی از ادب فارسی، اصطلاح " گرگ بالان دیده " را که کنایه از افراد آزموده ، سرد و گرم چشیده و دنیا دیده است به غلط " گرگ باران دیده" می‌گویند و می نویسند ؟
 به کار بردن واژه ی باران در این اصطلاح اساسا نادرست است، زیرا همه‌ی گرگ ها  باران دیده هستند و اتفاقا در روزهای زمستانی و بارانی  بیشتر از لانه خارج می شوند و به شکار می پردازند و اگر باران دیدن علت با تجربه شدن گرگ باشد، ای

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

#بشنوید از نشانه هایِ آخرالزمان این است که هنوز فتنه ای تمام نشده فتنۀ بعدی می آید .. آنقدر فتنه ها زیاد میشود که مردم میگویند خدایا فرصتی برای نفس کشیدنُ و هضم فتنۀ ق
از حماسه های جنگی و فیلم های فاجعه ای گرفته تا داستان های بقای شخصی ، هیولاهای وحشتناک و حتی برخی فعالیت های ماوراء الطبیعه ، من قصد دارم 10 فیلم را با داستان های وحشتناک در دریا معرفی کنم. شاید نمادین ترین و به یادماندنی ترین سفر دریاییِ پر از تنش در سینما فیلم آرواره های استیون اسپیلبرگ باشد ، اما در تاریخ سینما آثار بسیار خوب دیگری نیز بوده اند که شاید شرور اصلی آن قبل از موجودات ترسناکش دریا بوده باشد.

ادامه مطلب

...عَنِ الْکَاظِمِ ع قَالَ:
«لَنْ تَکُونُوا مُؤْمِنِینَ حَتَّى تَعُدُّوا الْبَلَاءَ نِعْمَةً وَ الرَّخَاءَ مُصِیبَةً وَ ذَلِکَ أَنَّ الصَّبْرَ عِنْدَ الْبَلَاءِ أَعْظَمُ مِنَ الْغَفْلَةِ عِنْدَ الرَّخَاءِ.»
 جامع‌الأخبار(للشعیری)، ص۱۱۵

از امام موسی کاظم (علیه‌السلام) نقل شده است که فرمودند:
«شما مؤمن نخواهید بود، مگراین‌که بلاء را نعمت محسوب کنید و آسایش را مصیبت.
چراکه (ارزشِ) صبر کردن هنگام بلاء، از غفلت هنگام آسایش عظیم‌تر اس
دعای روز چهاردهم ماه مبارک رمضان
ای آنکه پرده‌پوشی و غفرانت خطاهایم را پوشانده! اگر نبود مغفرت و بخشش تو، گناهانم مرا رسوا می‌ساخت و آنگاه بود که حتی عزیزانم مرا از خود طرد می‌کردند. ای آنکه آبروی بندگانت را خریده‌ای! به‌فضل خود لغزش‌هایم را از نامهٔ اعمالم پاک کن و مرا به‌خاطر آن‌ها مورد بازخواست قرار مده و توفیق آن ده که آثار خطا و گناه از صفحه ضمیرم نیز پاک شود.الهی با امید به بخششت، همزبان با روزه‌داران، تو را می‌خوانم: «اللَّهُمَّ
برجسته ترین اثر نماز، رسیدن به آرامش روحی و روانی است، چراکه نماز یاد خدا را در دل زنده می‌کند و یاد خدا ریشه تمام خوبی ها و زیبایی ها است که باعث آرامش دل می گردد. در آیه 28 سوره رعد آمده است: «الا بذکر الله تطمئن القلوب.» آگاه باشید که یاد خداوند مایه آرامش دلهاست. نماز باطن دل را آرام می‌کند و به صراحت می‌توان گفت نماز عامل سازنده‌ای است که مقاومت و ایستادگی آدمی را در فراز و نشیب زندگی حفظ می‌کند و نمازگزار در سایه این مقاومت، در مقابل هر
پشت لبخند هرزه ات زهریست
چشم هایت شرور و بی پروا
دختر روز های بارانی 
رنگ زرد دو چکمه ات غوغا

رد پایت همیشه هر جاهست
هرکجا حرفی از جدایی هست
هرکجا دست عاشقی تنهاست
بی گمان از تو رد پایی هست 

سخت سوزانده قلب شهری را
حرف هایی که بر زبان داری
پشت این چشم های رنگینت
جامی از زهر شوکران داری

وای وقتی که میروی از شهر
لرزه بر شانه ی درختان است
سرد و تاریک و آسمان گریان
بعد تو روز ها زمستان است.

پ ن ۱ داشتم بین پیامایی که به یکی از دوستام دادم جستجو
تنها راه از بین رفتن بلاها و بیماریها، نابودی اسرائیل است زیرا همه این توطئه ها،  توسط آنها اجرا می شود. همراهان اسرائیل هم مانند دولت ترامپ، رئیس جمهور عراق و آل سعود، باید از بین بروند تا همیشه، زمین از جنایات و بلایا پاک شود. چون با وجو همه گیر شدن کرونا، در اقلیم کردستان هیچ خبری نیست و یا اسرائیل، درحال ساختن واکسن آن هستند! یکی هم گفته استفاده از ان بلامانع است. گردش ویروس در جهان بطور طبیعی نیست، بلکه برنامه ریزی شده است: گروههای تروری
دیزنی پوسترهای جهانی فیلم Mulan را منتشر کرد که قهرمانان و شخصیت‌های شرور این اثر لایواکشن را به تصویر می‌کشد.
تنها یک ماه تا انتشار فیلم Mulan (مولان) فاصله داریم و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت دیزنی پوسترهای جهانی شخصیت‌های این اثر لایواکشن را منتشر کرده است که قهرمانان و آنتاگونیست‌های آن را به نمایش در می‌آورد. این فیلم که نیکی کارو وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده دارد ، داستان مولان را روایت می‌کند که به‌خ
یک:
دنیا پر از رنج است
با این حال
درختان گیلاس شکوفه می‌دهند
ایسا
دو)
غمگینم. برای گلستان زیبا که چند تا دوست عزیز دارم اونجا... برای شیراز که شهر دوم منه و از آزرده شدن در و دیوارش آزرده میشم... برای لرستان که نه دوستی دارم اونجا و نه تعلقی... برای خوزستان... دزفول... آذربایجان... برای وطنم غمگینم...
وقتی یه بلای طبیعی یا مشکل برای هموطن‌ها رخ میده عمیقن ناراحت میشم. بخشیش به‌خاطر خود اون مشکل و غم هموطن‌ها و بخش دیگرش به‌خاطر اینکه کاری ازم برنمی
باسمه تعالی
اماکن مقدسقبرستان بقیع
امروز جهان شاهد تخریب قبور است
امید بشر اذن خدا، بهر ظهور است
چشم همه گریان شده از وضع قبورش
امروز دل شیعه پر از خون و صبور است
آرامگه چار امام است و بود مدفن اصحاب
آن باعث احیای ولایت و حضور است
ویران شده آثار قبور حسن و باقر و سجاد
هم صادق و هم آمنه اصحاب غرور است
دفن است خدیجه به همین خاک مقدس
در بین زنان شاخص و در کسب جسور است
یوم الهدم است روز خرابی عمارات
آن قوم ستم فاقد ادراک و شعور است
در مکتب ما منطق و
بعضی از مسئولان شهر بابل در ابتدا خبر حذف نام شهدا از کوچه های محله مذهبی حکیم آباد را تکذیب کردند. بعد که اسناد و تصاویر رو شد، گفتند که نمی دانستیم و در جریان نبودیم و بعدش هم گفتند اسامی شهدا را سرجایش بر می گردانیم و کی بود کی بود من نبودم و ...
فارغ از همه این بازی ها، تا زمانی که این وعده های شفاهی جامه عمل نپوشیده و اسامی حذف شده شهدا به جای اصلی خود بازنگشتند، اعتراض بچه های انقلاب ادامه خواهد داشت.
امید است این آخرین باری باشد که بعضی افر
 استاد فاطمی نیا :

شخصی نزد امام صادق (علیه السلام) نشسته بود و گفت : 
"خدایا مرا به خلقت محتاج مکن "
حضرت به او فرمودند: " مومن از مومن بی نیاز نمی شود" این دعا عبث است، انسان محتاج است و این احتیاج مظاهر مختلفی دارد ، مثلا من به نانوا و خیاط محتاج هستم. بعد از آن امام (علیه السلام) به او دعای کاملتری یاد دادند و فرمودند این گونه دعا کن : 

*خدایا مرا به انسان های شرور محتاج مکن*

@Arefaneh 
حیوانات بهترین دوستان ما هستند . ان ها همراهان فوق العاده ای برای ما هستند . به ما حس خوب و مثبتی می دهند و به صاحبانشان بسیار وفادار هستند .  بر خی حیوانات به طرز باور نکردنی شجاع هستند و زندگی خودشان را برای انسانها به خطر می اندازند 

در زیر به داستانی واقعی  می پردازیم . 
جوانی بیست ساله بعلت نزاع خیابانی  با افرادی شرور مواجه می شود . شب بعلت وضعیت نامناسب و سر و صورت خونی به پشت بام  خانه اش می رود و شب را در انجا می خوابد . تا پدر و مادرش
روز دوشنبه کلاس زبان:
یکی از همکلاسیا که خانوم معلمه میگه دانش آموزانش گفتند حاضرند بنزین بشه 10 تومن ولی اینترنت یک لحظه هم قطع نشه!
استاد زبان از همین نقل قول، آتو می آید دستش و شروع میکنه که تا وقتی ملتمون این هستند همین بلاها هم سرمون میاد.
من وارد بحثشون نمیشم ولی تو دلم میگم حالا دانش آموز ابتدایی بچه ست و ی چیزی گفته  

روز سه شنبه سر کلاس خودم با دانشجویان ارشد:
یک دانشجوی به اصطلاح ارشد: استااااااااااد ما حاضریییم بنزین بشه 6 تومن ولی

از جمله وصایایی که امیرالمؤمنین در آخرین لحظات عمرشان برای امام حسن (علیهماالسلام) مکتوب فرمودند، این بود:
«...وَ لَا تَتْرُکُوا الْأَمْرَ بِالْمَعْرُوفِ‏ وَ النَّهْیَ عَنِ الْمُنْکَرِ فَیُوَلِّیَ اللَّهُ أَمْرَکُمْ شِرَارَکُمْ ثُمَّ تَدْعُونَ فَلَا یُسْتَجَابُ لَکُمْ عَلَیْهِمْ...»
 الکافی، ج‏۷، ص۵۲

«امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنید؛ زیرا اگر ترک کنید، خداوند بدترین شما را متولّی (عهده‌دارِ) کارهایتان می‌کند، آن‌گاه دعا
هیچوقت تا سخنان آب انگور گاز دار تمام نشده رهایش نکنید، بغضش می شکند و اشک های جاریش دامن کتاب های آنتونی هوروویتس را می گیرد و از آن روز شرلوک هلمز و موریاتی از خشم و نفرت بنفش چهره می شوند و شب ها روی میز آشپزخانه لم می دهند و بطری های آب انگور را پشت سر هم سر می کشند، احتمالا به دختری فکر می کنند که دل آب انگور گازدار را شکسته است. آه آب انگور عزیز، گوریل انگوری را شادمان کردی و برای مردمان بی شراب، فرصتی در اینستا فراهم آوردی تا با می قرمز در

روابط عمومی مبارزه با مواد مخدر گفت :
در عملیات ضربتی ماموران پلیس قاچاقچی شرور و سابقه دار را با ۶۳کیلوگرم مواد در کیان البرز دستگیر کردند در این گزارش سرهنگ کاظمی اظهار کرد:در پی کسبی مبنی بر فعالیت   یک قاچاقچی در امر خرید فروش مواد مخدر و اقدامات شرارت امیز در سطح شهر پیگیری موضوع در دستو
+ دچار سر دردی شدم که نمیدونم از کی شروع شده و درمانش چیه
+ هزارتا دلیل هست و شاید هر هزارتا دلیلشه 
+ خوندن کتاب هم چندان کمکی نکرد، چه بسا سردرگمی این کلاف زندگی رو بیشتر میکنه، هی استدلال جدید، هی دیدگاه جدید ولی تناقض اصلی سر جاشه، هدفی نیست که نیست لاکردار... 
+ ما چی داریم که خدا (اگه باشه و این خدایی باشه که به خوردمون دادن) بهش افتخار کرده، ما از حیوان هم بدتریم، آره خوب هم قاطیمون هست همونطور که توی حیوانات هم استثنا هایی هست، شاید ام من
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):مؤمن درگرفتاری صبوراست ومنافق درگرفتاری بی تاب. سکوت مؤمن تفکروسکوت منافق غفلت است. بر زبان مؤمن نور(الهی) است ودرخشان وبر زبان منافق شیطانی است که سخن میگوید. درعمل مؤمن یقین دیده میشودودرعمل منافق شک.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):کسی که از روی شناخت عبادت نکندمانند خر آسیاست.
امام صادق(علیه السلام):خداوندشمارامشمول رحمت خودگرداند.بلاها نخست به ما روی می آورد آن گاه به شما. آسایش ها نخست به ما روی می آورد سپس
در ادامه ی پست های قبلی امام صادق می فرمایند:پس امام همان شخصی است که خداوند او را پسندیده و برگزیده و رهبری مردم را به او تفویض نموده و محرم اسرار غیبی و امید بندگان خویش قرار داده است،که به فرمان او قیام نماید.
باری پروردگار او را بدین امور برگزیده و در عالم ذرّاو را زیر نظر خودساخته و پرداخته،و برای همین امور پرورش داده است.پیش از آفرینش موجودات ،نور امام را همچون سایه ای در سمت راست عرش آفرید،و در علم غیب خویش حکمتش را به او عنایت فرمود.او
باسمه تعالی
اماکن مقدس
غزل ۱
امروز جهان شاهد تخریب قبور است
امید بشر اذن خدا، بهر ظهور است
چشم همه گریان شده از وضع قبورش
امروز دل شیعه پر از خون و صبور است
آرامگه چار امام است و بود مدفن اصحاب
آن باعث احیای ولایت و حضور است
ویران شده آثار قبور حسن و باقر و سجاد
هم صادق و هم آمنه اصحاب غرور است
دفن است خدیجه به همین خاک مقدس
در بین زنان شاخص و در کسب جسور است
یوم الهدم است روز خرابی عمارات
آن قوم ستم فاقد ادراک و شعور است
در مکتب ما منطق و افکار م
خلاصه ی داستان: شرور مرموزی به نام “هاش” با فریب دادن خطرناک ترین چهره های گاتهام شوالیه تاریکی را وارد اتفاقات بی سابقه ای میکند. هاش تلاش میکند که با استفاده افراد سرکش گاتهام از جمله جوکر، هارلی کویین و پویزن آی وی به دوران سلطنت بتمن پایان دهد و از آنجایی که از هویت واقعی بتمن خبردار است، میخواهد که زندگی شخصی بروس وین را نیز نابود کند. این در حالی است که زندگی بتمن و بروس وین به خاطر شروع یک رابطه عاشقانه با سیلینا کایل یا همان زن گربه ا

✨ آیه ۱۵۵ سوره مبارکه بقره :
"وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ"
ترجمه آیه:
و قطعاً شما را با چیزى از ترس، گرسنگى، زیان مالى و جانى و کمبود محصولات، آزمایش مى‌کنیم و صابران (در این حوادث و بلاها را) بشارت بده.
تفسیر مهم آیه:
امام صادق (ع) فرموده است: «پیش از ظهور قائم نشانه هایی از جانب خدای تعالی برای مومنان خواهد بود.»راوی گوید: عرض ک
هیچوقت تا سخنان آب انگور گاز دار تمام نشده رهایش نکنید، بغضش می شکند و اشک های جاریش دامن کتاب های آنتونی هوروویتس را می گیرد و از آن روز شرلوک هلمز و موریاتی از خشم و نفرت بنفش چهره می شوند و شب ها روی میز آشپزخانه لم می دهند و بطری های آب انگور را پشت سر هم سر می کشند، احتمالا به دختری فکر می کنند که دل آب انگور گازدار را شکسته است. آه آب انگور عزیز، گوریل انگوری را شادمان کردی و برای مردمان بی شراب، فرصتی در اینستا فراهم آوردی تا با می قرمز در
دانلود صوت این جلسه:
خلاصه جلسه یکم :

بهترین طب اجرای دستورات وحی است ومطالبی که خداوند از طریق وحی به رسول او آموزش داده است.
در کلام معصومین سلامتی یک پایه اساسی در زندگی بشر است.
شاید مهمترین نعمت بعد از ایمان به دین ، نعمت سلامتی است.
روایت: اگر پنج چیز برای شخصی نباشد او زندگی آرام وسعادتمند و خوش نخواهد داشت:1-صحت (سلامتی) ۲-امن (امنیت) ۳-غنا (بی نیازی باشد و نیازمند به دیگران نباشد) 4-قناعت ۵-انیس موافق(همسر و یا دوست و رفیق موافق و همراه)
دانلود فیلم سینمایی افزونگر شرور Maleficent: Mistress of Evil 2019

خلاصه فیلم :افسونگر شرور و دخترخوانده‌اش آرورا به دنبال روابط پیچیده‌ی خانوادگی که آن دو را به هم مرتبط می‌کند، می‌گردند. اما متحدان غیرقابل پیش‌بینی و نیروهای جدید تاریکی آن‌ها را به جهت‌های مختلف می‌کشانند و…

نام فیلم : افسون‌گر شرور: سردسته اهریمنان ، Maleficent: Mistress of Evil 2019
ژانر : ماجراجویی، خانوادگی، فانتزی
انتشار : ۲۰۱۹
زبان : انگلیسی
مدت : ۱۱۸ دقیقه
زیرنویس فارسی : دارد
ک
سال تولید : ۲۰۱۸
محصول : هند
ژانر : درام | عاشقانه | کمدی
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۹
کیفیت : HDCam 720p
کارگردان : Aanand L. Rai
ستارگان :  Katrina Kaif, Salman Khan, Shah Rukh Khan
خلاصه فیلم : داستان فیلم درباره ی یک کوتوله خیلی شرور بنام باوا سینگ (شاهرخ خان) میباشد که عاشق دختری معلول (انوشکا شارما) میشود ولی روز ازدواج اورا ترک میکند و فرار میکند و با یک سوپراستار بنام بابیتا (کاترینا کایف) اشنا میشود و…
ادامه مطلب
{دیکشنری مهدوی - شماره 39}

ی - یاجوج و ماجوج

در دو سوره کهف و انبیاء در قرآن از یاجوج و ماجوج سخن به میان آمده و به خوبی گواهی میدهد که این دو نام، متعلق به دو قبیله وحشی خونخوار بوده است که مزاحمت شدیدی برای ساکنان اطراف مرکز سکونت خود داشتند. در تورات نیز با نام گوگ و ماگوگ از آنها یاد شده.
ارتباط یاجوج و ماجوج با مهدویت، از روایاتی به دست می آید که آنها را یکی از نشانه های نزدیک شدنِ قیامت دانسته است. در برخی از روایات، پراکنده شدن یاجوج و ماج
سلام دوستان مشکل من اینه که زیاد فکر میکنم اطرافیانم همه اینو بهم میگن مامان بابا دوستم...فکرام به دلیل دوره ی نوجوونی بود برای کسب هویت و مورد قبول واقع شدن توی جامعه دایما در حال فکر کردن بودم و دنبال کشف راه های درست زندگی (به خاطر مشکلات اجتماعی توی فامیل و طرد شدن میخواستم این بلاها سر من نیاد) میخواستم شیوه ی زندگی متفاوتی پیدا کنم ،میخواستم بفهمم غلط چیه درست چیه!! چطور باید با آدما رفتار کرد؟! آداب های اجتماعی چیه؟!میدونستم یه جای کار م
بوسیله گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت:  نتفلیکس در آخرین روز سال ۲۰۱۹، اقدام به معرفی پربیننده ترین محصولات سال خود درون آمریکا کرد و فیلم کمدی-معمایی «راز جنایت» با ورزش «آدام سندلر» و «جنیفر انیستون» و بوسیله کارگردانی «کایل نیواچک» پیاده شدن اساس بیشترین تعداد مخاطب در رتبه شروع قرار گرفت و پس از آن اکشن «۶ زیرزمینی» به کارگردانی «مایکل بی» با بازی «رایان رینلودز»، «ملانی لوران»، «آدریا آرجونا»، «دیو فران
۱۵. او واقعا نترس است
به اعتقاد بسیاری، بتمن ابرقهرمانی بدون ترس است، اما این موضوع صحت ندارد، نه؟ بتمن به این شکل نیست که هیچگاه ترس را تجربه نکند، بلکه او همیشه موفق می‌شود بر ترس خود غلبه کرده و از آن برعلیه دشمنانش استفاده کند. به همین علت است که مجرمان شهر گاتهام بسیار از او می‌ترسند. البته همه به جز جوکر. ممکن است یکی از جنبه‌های منحصر به فرد جوکر یک نیروی فرابشری نباشد، اما این ویژگی کاملا در انحصار این شخصیت است. او از هر جهتی نترس اس

هندی ها برای هر موقعیتی دلیلی دارند که این موضوع در واقعیت منطقی نیست. عبور گربه از مسیر شما، یا سر رفتن شیر هنگام جوشیدن همگی بدشانسی تلقی می شوند. در هند خرافات زیادی وجود دارد و مردم این کشور باید برای توسعه ی کشور خود از آنها دست بردارند.
چین
چین کشور دیگری است که مردم آن بسیار خرافاتی هستند. فنگ شویی که در هند نیز تمرین می شود از این کشور آمده است. تعداد بسیار زیاد دیگری نیز افسانه در همین رابطه وجود دارد. به عنوان مثال، بانوان شناگر برای
 دوره و شماره: دوره 25، شماره 100، زمستان 1395، صفحه 1-156  
روش شناسی کلامی شیخ حر عاملی(ره) PDF
بازخوانی حقیقت اراده انسان دراندیشه متکلّمان و فلاسفه PDF
حدیث امان و امامت اهل بیت(ع) PDF
تحلیل و بررسی دیدگاه‌ها در باره زبان دین PDF
علامه شعرانی و آموزه بداء PDF
حدیث امان و امامت اهل بیت(ع) PDF

دوره و شماره: دوره 25، شماره 99، پاییز 1395، صفحه 1-176  
افضلیت و عصمت اهل بیت(ع) در آیه و روایات صلوات PDF
برهان تمانع؛ برهانی استوار در راستای توحید خالقی و ربوبی PDF
گسترۀ

بی تو از چهره‌ی پاییز، غم‌انگیزترمچه بلاها که نیاورده جدایی به سرم

مثل تنهایی یک کوچه در این شهر شلوغ دلخوشِ آمدن و رفتن یک رهگذرم

بس که در حسرت پروازم و پرپر زده‌امکورکورانه قفس ساختم از بال و پرم

بی تو از مردم این شهر بدم می‌آیدجز خیال تو نمانده‌ست کسی دور و برم بی تو آنقدر که در خاطره‌ها گم شده‌ام چند وقتی‌ست که از حال خودم بی‌خبرم

نیستی تا که تماشا کنی اندوهِ مرابی تو از چهره‌ی پاییز غم‌انگیزترم...

شاعر: ؟؟

پاییزتون
پرندگان شکاری و رهایی فانتزی یک هارلی کویین تنها می تواند ادعا بهتر بودن از هم گونه خودش یعنی جوخه انتحار را داشته باشد. بسیاری از فیلم ها شما را می خنداند، اما یک کمدی خوب بیش از این خنداندن ساده است. آن کمدی خوب است که داستانی دارد که می توانید آن را دنبال کنید و شخصیت هایی که می خواهید به آنها اهمیت دهید. اگر فیلمی کمدی اکشن بود، باید به مبارزات اکشن و پاورقی های رفاقتی بین شخصیت ها نیز توجه داشته باشید. فیلم جوخه انتحار شخصیت های جالب و گاه

بی تو از چهره‌ی پاییز، غم‌انگیزترمچه بلاها که نیاورده جدایی به سرم

مثل تنهایی یک کوچه در این شهر شلوغ دلخوشِ آمدن و رفتن یک رهگذرم

بس که در حسرت پروازم و پرپر زده‌امکورکورانه قفس ساختم از بال و پرم

بی تو از مردم این شهر بدم می‌آیدجز خیال تو نمانده‌ست کسی دور و برم بی تو آنقدر که در خاطره‌ها گم شده‌ام چند وقتی‌ست که از حال خودم بی‌خبرم

نیستی تا که تماشا کنی اندوهِ مرابی تو از چهره‌ی پاییز غم‌انگیزترم...

شاعر: محمدرضا یار

پس فرشتگان ثابت درمقام قدسند  شیاطین مستغرق در شرور  و خطاها و خوانندگان بگناهان وزشتیها هستند وهم چنین بهایم در وضعی هستند که میل بشهوات و رغبت بیوی لذات دارند و انسان در میان این هردو قرار گرفته واز هروو نشانه ترکیب یافته زبراروحش از عالم قدس و تنشاز حیوانات گرفته شده.  تا انجاکه گوید رسول ص اشاره فرمود با اینکه حالت اول شما یعنی اصحاب پیروانش حالت شریفی است و ادامه ان باعث تشببه بفرشتگان و رسیدن بمقامات عالیه شود و اما حالت دوم الودگی ب
عنوان کتاب : ملاحم اهل مشرق (ایران) در آخرالزمان
به عربی : الْمَلَاحِمُ الَّتِی تُظْهِرُ فِی المَشرِق (الْخُرَاسَان)
موضوع : هشتاد روایات در خصوص بلاها و سختی‌های وارده بر مردم ایران و عراق در دوران ظهور مقدس مهدی (ع).
گردآوری و تنظیم : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 88
فرمت : pdf + word
سایز : A4 ، B Zar ، 1.19 MBB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1438 ه.ق
پیش‌گفتار : 
ادامه مطلب
 ایرنا نوشت: مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: دستگیری ۷۰ عنصر تروریستی، کشف ۶ محموله جنگی و انفجاری، پیشگیری از ۱۲ حادثه ضد امنیتی و هلاکت پنج عنصر وابسته به گروهک‌های تکفیری نمونه‌ای از دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان(عج) سیستان و بلوچستان در سال گذشته بوده است.
مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کشف بیش از ۵۰ تن انواع مواد مخدر، خنثی سازی ۱۳۵ عملیات مسلحانه سوداگران مرگ، انهدام بیش از ۷۰ باند قاچاق مواد مخدر، کشف بیش
عنوان کتاب : هشتاد (80) روایت از ملاحم اهل مشرق (ایران) در آخرالزمان
به عربی : الْمَلَاحِمِ وَ الْفِتَنِ الَّتِی تَظْهَرُ فِی الْخُرَاسَانِ
موضوع : روشنگری از روایات آل‌محمد (ص) در خصوص بلاها و سختی‌های وارده بر مردم ایران و عراق در دوران ظهور مقدس حضرت مهدی (ع).
گردآورنده : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 114
فرمت : pdf + word
سایز : Letter ، B Roya 16 ، 1.79 MBB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1438 ه.ق
پیش‌گفتار : 
ادامه مطلب
سلام.پارت سه
سومکت ، لیدی باگ رو هل میده و هر دو روی زمین می افتند. -پس تیر هایی که به سمتمون می اومدن کجا رفتن ؟-یعنی محو شدن ؟ولپینا از پشت دیوار به دو ابر قهرمان حیرون نگاه میکنه .پوسخندی میزنه و دوباره در فلوتش فوت میکنهلیدی باگ و کت دوباره متعجب تر از قبل به هم نگاه کردند :پرنسس فرایگت (در دوبله فارسی با نام شاهدخت معطر ) بعد همزمان ادامه میدن ولی تو توی مدرسه...هر دو صحبتشون رو نصفه میزارن و بعد به سمتش می دوندلیدی باگ یویوش رو به سمت پرنسس ف
نام فارسی : مرد عنکبوتی ۱
زبان : فارسی + زبان اصلی
صوت دوبله بصورت جداگانه
سال تولید : ۲۰۰۲
محصول کشور : آمریکا
 ژانر : اکشن | ماجراجویی | فانتزی
کیفیت : BluRay 720p – ۱۰۸۰p – x265
ستارگان : Kirsten Dunst , Willem Dafoe, Tobey Maguire
خلاصه فیلم  :  یک نوجوان دبیرستانی خجالتی و ترسو بعد از اینکه توسط یک عنکبوت جهش یافته گزیده میشود، خصوصیاتی همانند عنکبوت ها در بدن خود مشاهده می کند. بعد از حادثه غم انگیزی که برای خانواده اش رخ می دهد، او تصمیم می گیرد از این توانایی های منح
کنکور را می بینم  که با فاصله ی دو سال با من ایستاده است
با آن لبخند اعصاب خوردکن
و با غرور
با نگاه بی شرم و شرور
و سری که پر از سوداست
و پر از آرزو
آرزوی خانه نشین کردن نوجوانانی که آینده سازان کشورند
آرزوی تک بعدی کردنشان
آرزوی وفق دادنشان با جزوه نویسی، حفظ کردن نکته های تستی و فرمول های طولانی و عجیب و غریب جای فهمیدن مطلب درسی با عشق و علاقه، حفظ کردن به جای درک کردن، خواندن نه برای فهمیدن و فقط و فقط برای کنکور
فقط برای کنکور
کنکور، همان ک
بسم الله
یادداشت یک دوستقاتل در میانه‌ی دادگاه ایستاده بود و لبخند نفرت انگیزی بر لب داشت. می‌دانست قاضی و دادستان و بازپرس و... جرات محاکمه اش را ندارند. مقتول دختر خردسالی بود که بعد از کشته شدن، به آتش کشیده بود و باقی‌مانده‌ی جسدش را در آب ریخته بودند. مادرش ضجه می زد، پدرش اما خاموش بود و مات و مبهوت در و دیوار را نگاه می‌کرد. قاتل ادعا می‌کرد پشیمان نیست اما متاسف است. در عین حال همین را هم با خنده میگفت. او می‌گفت دختربچه را با یک شرور

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها